Poetiko
=

Výživa, očista a následná péče – alfa a omega zdravé a svěží pleti. Nespěchejte a udělejte si čas na každodenní pečující rituál, kterým svou pleť ochráníte a odměníte za její náročnou službu.

Slide 1

Něžná pleťová poezie
Nechte se okouzlit naší voňavou řadou pleťových krémů.

Chci se nechat okouzlit
Slide 2

Základ očistného pleťového rituálu
Dopřejte pleti šetrnou, ale vysoce účinnou péči našich jemných odličovačů.

Prozkoumám odličovače

Pravidelné pečující rituály si zaslouží nejen pleť, ale i pokožka celého těla a vaše mysl. Zahalte se do unikátních vůní a poznejte účinky kvalitních přírodních ingrediencí.

Slide 2

Instantní výživa
Rozmazlujte pleť blahodárnými účinky delikátních olejů.

Chci se rozmazlovat
Slide 1

Máslová aromaterapie
Objevte aromaterapeutická kouzla s našimi tělovými másly.

Podívám se na tělová másla

Neradi plýtváme, proto jsme se rozhodli zlevnit naše
produkty se sníženou trvanlivostí, aby i ony našli své spokojené majitele.

Banner zachran produkt

Zachraňte produkt se slevou
nebo jako dárek k nákupu nad 400 Kč

Chci zachránit produkt

Naše pleť je denně vystavena velkému množství faktorů, které ji mohou vysušovat. Hydratační krémy by tak měly pleť hydratovat a vlhkost v pleti uzamknout.

Domov slide

Vybavte svůj domov přírodními doplňky Poetiko.

POETIKO doplňky

PO-ETI-KONTO

Zapamatovat přihlasení

Zapomenuté heslo
Přihlásit se

Přihlásit se můžete i pomocí

nebo

Registrovat se

Registrace konta

Souhlasím se zpracovaním osobních údajů

zaškrtněte prosím souhlas s podmínkami
Registrovat se a pokračovat

Registrovat se můžete i pomocí

PO-ETI-KONTO

Nákupní košík

Vložte kód

„Dělejme věci co nejlépe, ne co nejrychleji.“

Řídíme se
heslem:

„Dělejme věci co nejlépe, ne co nejrychleji.“

Naše značka přichází s unikátním konceptem vysoké účinnosti při zachování čistého přírodního složení a respektu k životnímu prostředí. Inspirujeme se bohatou bylinkářskou tradicí a doplňujeme ji o nejnovější biotechnologické poznatky zajišťující dlouhodobé výsledky. Nechceme si volit mezi vědou a přírodou, a proto vytváříme produkty, které tyto dva světy dokonale propojují.Jsme Slow Beauty

Na naší cestě nás provází filosofie SLOW BEAUTY – při vývoji a výrobě máme vždy na paměti, aby byly naše produkty udržitelné, lokální, organické a kvalitní.

S

sustainable

(udržitelné)

L

local

(lokální)

O

organic

(organické)

W

whole

(prospěšné)

CERTIFIKACE A PŘÍRODNÍ SLOŽKY

CERTIFIKACE A PŘÍRODNÍ SLOŽKY

Upřímnost a otevřenost – to jsou hodnoty, kterými se řídíme při výrobě našich produktů. Spojujeme to nejlepší ze dvou zdánlivě protichůdných světů – přírody a vědy.

Hlavními složkami jsou kvalitní oleje, bylinky a aktivní látky převážně lokálního původu. Lokální totiž představuje nejen ekologičtější variantu, je také nejpřirozenější pro vaši pokožku. Namísto vody používáme pleti prospěšné hydroláty a vůni dodáváme pouze přírodními esenciálními oleji, které navíc aromaterapeuticky působí na lidskou psychiku.

Naše produkty nikdy neslibují, co nemohou splnit. Všechny ale splňují přísná kritéria, aby se mohly stát držitelem certifikátu pro přírodní kosmetiku – Cosmos Natural nebo Cosmos Organic.

Pečlivý výběr dodavatelů

Všechny naše produkty vyrábíme z prvotřídních přírodních ingrediencí, vypěstovaných s péčí podle principů ekologického zemědělství v souladu s ročními cykly. Za jejich kvalitu ručíme, všechny naše dodavatele osobně pečlivě vybíráme.

Preferujeme lokální dodavatele, ale nikdy ne na úkor kvality nebo funkce. Naprostou samozřejmostí je pro nás férový přístup ke všem našim partnerům – chceme mít totiž čisté svědomí. Vůči vám, ale také vůči nám samotným.

Pečlivý výběr dodavatelů
LABORATORNÍ VÝVOJ BEZ KRUTOSTI

LABORATORNÍ VÝVOJ BEZ KRUTOSTI

Nejdeme cestou kompromisů mezi čistým a kvalitním složením a vysokou účinností. V našich laboratořích doplňujeme poznatky ze starých rodinných herbářů a bylinkářských receptů o nejnovější vědecké znalosti a postupy. Právě tam se rodí úplně všechny produkty, které jsou naprosto unikátní.

Všechny produkty nejprve projdou testováním dobrovolníky z řad našich rodin a přátel. Proto každý produkt tvoříme s myšlenkou na naše nejbližší. Víme, že jestli nejsou spokojení oni, nebudete ani vy. Pokud produkty projdou jejich přísnými standardy, nastupuje ještě přísnější testování ve Státním zdravotním ústavu či nezávislých laboratořích, kde probíhají důkladné zátěžové testy a hodnocení zdravotní nezávadnosti. Vše bez jakéhokoli utrpení němých tváří.

LOKÁLNÍ VÝROBA V MALÝCH DÁVKÁCH

Chceme zajistit 100% kvalitu našich výrobků, proto veškerou naši produkci vyrábíme co nejšetrnějším způsobem v menších výrobních dávkách. Zásadně využíváme lokální kapacity v Česku a na Slovensku.

Část výroby probíhá i v chráněných dílnách, které pomáhají najít pracovní uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Za všech okolností ale výroba probíhá podle našich receptur, instrukcí a postupů pod bedlivým dohledem zkušených kolegů.

LOKÁLNÍ VÝROBA V MALÝCH DÁVKÁCH
MINIMALIZACE OBALŮ & ODPADŮ

MINIMALIZACE OBALŮ & ODPADŮ

Vyznáváme minimalismus. U obalů nemyslíme jen na jejich vlastnosti, funkci a bezpečnost, ale také na stopu, kterou na naší planetě zanechají. Takže s nimi šetříme a využíváme co nejvíce recyklovaných nebo recyklovatelných materiálů. Preferujeme skleněné obaly, které po spotřebování obsahu najdou široké uplatnění, ale především jsou znovunaplnitelné našimi produkty.

Obalová řešení nejsou dokonalá, ale děláme vše pro nalezení nových a lepších. Je tak možné, že se případně balení vašeho oblíbeného produktu v průběhu času změní – kvalita a povaha produktu tím zůstane nedotčena, jen obal bude přátelštější k naší planetě.

Přihlašte se k odběru newsletteru

A nezmeškáte žádnou z našich skvělých nabídek…

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací si můžete přečíst zde.

Chci se zaregistrovat a souhlasím se zpracovaním osobních údajů